Get your dropdown menu: profilki

środa, 6 maja 2015

Obóz Rancho Pcim

Hejka
Ostatnio zastanawiałam się nad obozem letnim w Ranchu Pcim. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda nieźle. Może byliście tam i wiecie jak tam jest. Piszcie w komentarzach. Znacie jeszcze inne miejsca godne polecenia? Dobrze by było, gdyby były w obrębie Śląska ;-)
~Emi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz