Hejka
Ostatnio zastanawiałam się nad obozem letnim w Ranchu Pcim. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda nieźle. Może byliście tam i wiecie jak tam jest. Piszcie w komentarzach. Znacie jeszcze inne miejsca godne polecenia? Dobrze by było, gdyby były w obrębie Śląska ;-)
~Emi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz