Get your dropdown menu: profilki

Skrzypce

Gram na skrzypcach już 9 lat ;) To całkiem sporo, nie? Uczęszczam do Szkoły Suzuki od 4 lat. Mamy tam swoje "zeszyty" z nutami. Ja ukończyłam już 4 zeszyty. To około 33 utwory na pamięć. Po ukończeniu danego zeszytu zdajemy wybrane przez nauczyciela utwory i dostajemy dyplom. Umiem również inne dodatkowe utwory tj: "Ave Maria", czy też "Sarabanda". Bardzo mi się podobają. Jeśli będziecie chcieli, to mogę nagrać wam filmik jak gram. Napiszcie w komentarzach, czy chcecie ;)
~Emi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz