Get your dropdown menu: profilki

Konie - Co umiem???

Hey ;D

Na koniach jeżdżą już 9 lat. Potrafię bardzo dużo, ponieważ:
  • skoki powyżej 1 metra
  • podstawy ujeżdżenia
  • obchodzić się z koniem
  • siodłanie
  • poprawne czyszczenie
Ogólnie jestem na poziomie Brązowej Odznaki Jeździeckiej, zdaje już niebawem ;>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz