Get your dropdown menu: profilki

O mnie - Emi

Jak już wiecie jestem Emi (moje pełne imię to Emanuela). Chodzę do 6 klasy (mam 13 lat). Moją pasją jest jazda na rowerze, konno i gra na skrzypcach. Jestem osobą, która chce próbować nowych rzeczy. Ostatnio próbowałam namówić rodziców na sushi, ale się nie zgodzili. Piszcie w komentarzach jak to smakuje ;). Uwaga przyznam się wam do czegoś: jestem kujonem! Naprawdę. Zapytajcie się Zuzi. Czasami mówię na nią "Zołza", ale mówi, że jej to nie przeszkadza. Chciałam, aby wymyśliła mi ksywkę, ale nic nie umiała wymyślić... Mówcie na mnie jak chcecie: Emi, Emka, Emcia, ale błagam, NIE Emilka! To najgorsze przezwisko jakie kiedykolwiek słyszałam. Oczywiście nie twierdzę, że to imię jest brzydkie. Po prostu nie chcę, aby mnie tak nazywano. Jeżeli chcecie ze mną porozmawiać, to zapraszam do napisania e-maila. Jest po prawej stronie bloga ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz