- Mam na imię Zuzia
- Moją największą pasją jest jazda konna, ale lubię też pozować do zdjęć, tańczyć, śpiewać
- Obecnie mam pod opieką konia - AZAMATA
- Mam psa - Roxi, o której był już post
- Mam brata Kubę ^^
- Jestem Kwiatonator <3
- Nie jestem fanką Justina Biebera, chociaż kiedyś nią byłam, ale nie mam nic do niego
- Dobrze się uczę
- Jestem blondynką, co nie znaczy, że jestem głupia
- Mam wielu wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę polegać :)
- Konie kocham od dziecka
- Mam 13 lat
- Urodziłam się 25 czerwca 2002 roku
- Jestem tolerancyjna
- Lubię oglądać TV, siedzieć na komputerze i telefonie
- W planach mam zdawać Brązową Odznakę Jeździecką :)
- Moją ulubioną piosenka jest SZEPCZĘ DAWIDA KWIATKOWSKIEGO
- Lubię marzyć i mam wiele marzeń
- Nie przyglądam się jak ludzie są ubrani
- Nie robię sobie makijażu
- Najbardziej u mnie podobają mi się włosy *,*
- Uwielbiam jeść
- Trenuję pod opieką wspaniałej trenerki
- Lubię nauczycieli, którzy mnie uczą ^^
- Mieszkam na wsi
- Lubię wieś, w której mieszkam
- Nie chciałabym mieszkać w mieście
- Mam pełną szafe ubrań
- Prowadzę stronkę o koniach na fb
- Nie mam chłopaka i nie jest mi do szczęścia potrzebny, bo mam Azamata i wspaniałych przyjaciół <3
- Mieszkam niedaleko szkoły
- Niedaleko znajduje się również stadnina
- Lubię jeździć na rowerze
- Moim ulubionym cytatem jest: 'W SERCU DZIEWCZYNY, GDY POŁOŻYSZ JE NA DŁOŃ, NA PIERWSZYM MIEJSCU CHŁOPAK, A PRZED NIM TYLKO KOŃ'
- Uwielbiam czekoladę
- Staram się nie popełniać błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych
- Oglądam MAŁYCH GIGANTÓW i stwierdzam, że MAŁGOSIA JEST NAJLEPSZA <3
- Moim ulubionym jeźdźcem jest JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
- Swoją przygodę z blogowaniem dopiero zaczynam
- Lubię czytać książki
~ZUZIA


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz