Get your dropdown menu: profilki

O mnie - Zuzia

  • Mam na imię Zuzia 
  • Moją największą pasją jest jazda konna, ale lubię też pozować do zdjęć, tańczyć, śpiewać
  • Obecnie mam pod opieką konia - AZAMATA
  • Mam psa - Roxi, o której był już post
  • Mam brata Kubę ^^
  • Jestem Kwiatonator <3
  • Nie jestem fanką Justina Biebera, chociaż kiedyś nią byłam, ale nie mam nic do niego
  • Dobrze się uczę
  • Jestem blondynką, co nie znaczy, że jestem głupia
  • Mam wielu wspaniałych przyjaciół, na których zawsze mogę polegać :)
  • Konie kocham od dziecka
  • Mam 13 lat
  • Urodziłam się 25 czerwca 2002 roku
  • Jestem tolerancyjna
  • Lubię oglądać TV, siedzieć na komputerze i telefonie
  • W planach mam zdawać Brązową Odznakę Jeździecką :)
  • Moją ulubioną piosenka jest SZEPCZĘ DAWIDA KWIATKOWSKIEGO
  • Lubię marzyć i mam wiele marzeń
  • Nie przyglądam się jak ludzie są ubrani
  • Nie robię sobie makijażu
  • Najbardziej u mnie podobają mi się włosy *,*
  • Uwielbiam jeść
  • Trenuję pod opieką wspaniałej trenerki
  • Lubię nauczycieli, którzy mnie uczą ^^
  • Mieszkam na wsi
  • Lubię wieś, w której mieszkam
  • Nie chciałabym mieszkać w mieście
  • Mam pełną szafe ubrań
  • Prowadzę stronkę o koniach na fb
  • Nie mam chłopaka i nie jest mi do szczęścia potrzebny, bo mam Azamata i wspaniałych przyjaciół <3










  • Mieszkam niedaleko szkoły
  • Niedaleko znajduje się również stadnina
  • Lubię jeździć na rowerze
  • Moim ulubionym cytatem jest: 'W SERCU DZIEWCZYNY, GDY POŁOŻYSZ JE NA DŁOŃ, NA PIERWSZYM MIEJSCU CHŁOPAK, A PRZED NIM TYLKO KOŃ'
  • Uwielbiam czekoladę
  • Staram się nie popełniać błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych
  • Oglądam MAŁYCH GIGANTÓW i stwierdzam, że MAŁGOSIA JEST NAJLEPSZA <3
  • Moim ulubionym jeźdźcem jest JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI
  • Swoją przygodę z blogowaniem dopiero zaczynam
  • Lubię czytać książki

~ZUZIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz