"Nie sprzęt, a technika robi z ciebie zawodnika."To w 100% prawda! Często ludzie myślą: "kupię sobie lepszy rower i od razu będę zdobywać puchary". Nic bardziej mylnego! To że masz sprzęt, nie oznacza, że będziesz szybko jeździć. Aby to robić musisz trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Jeżeli tego nie będziesz robić - nie przyzwyczaisz się do trasy i masz większą szansę na wywrotkę.
Jednymi słowy to nic łatwego.
Ja startuję w zawodach Beskidia Downhill. Pierwszy termin zawodów jest już 9-10 maja, więc jeśli ktoś chce, to przyjeżdżajcie do Ustronia!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz