Wczoraj byłam u koni. Mam zdjęcie. Wczoraj musiałam jeździć na oklep, ponieważ koń był zapoprężony. Ale było całkiem fajnie ;-) Co tam u was? Kiedy na konie? Ja idę w czwartek.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz