Get your dropdown menu: profilki

czwartek, 7 maja 2015

Koniki

Wczoraj byłam u koni. Mam zdjęcie. Wczoraj musiałam jeździć na oklep, ponieważ koń był zapoprężony. Ale było całkiem fajnie ;-)
Co tam u was? Kiedy na konie? Ja idę w czwartek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz