Witaj!
Oto nasz blog. NASZ, ponieważ tworzą go dwie przyjaciółki. ;) Będziemy pisać tu o tym co nas interesuje i co się u nas dzieje. Mamy 2 działy. Jeden jest zatytułowany Emi, a 2-gi Zuzia. Tam znajdziecie wszystko o nas i o naszym życiu. Śledźcie na bieżąco zakładki, ponieważ może pojawić się tam coś ciekawego ;) Może przedstawmy się:
Ja jestem Emi. Mam 13 lat i mieszkam na Śląsku. Gram na skrzypcach, jeżdżę konno, na rowerze i lubię robić zdjęcia.
Moja przyjaciółka ma na imię Zuzia. Też ma 13 lat. Interesuje się końmi i robieniem zdjęć. Chodzi ze mną do klasy.
Mamy nadzieję, że spodoba się wam nasz blog. Komentujcie posty i obserwujcie naszą witrynę. Pozdrowionka
~Emi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz